rozrywka   podróże   fachowo   kontakt   startuj
jaWsieci
 jaWsieci rozrywka dowcipy PRZEDSZKOLA
 Redaguje: zespół
Dowcipy z przedszkola
Bardzo mi się podobają takie nie bardzo śmieszne dowcipy, co je dzieci w przedszkolu opowiadają. Oto garstka kawałów. Źródła: moja młodsza siostra Ewa i Cienia, siostrzeniec Michał.1.
Złapał diabeł Polaka, Ruskiego i Niemca i kazał im przejść przez ciemny tunel.
Idzie Niemiec, ciemno, nagle słyszy glos "Zjem cię, zjem cię, obedrę ze skóry" - i uciekł.
Potem idzie Ruski i znowu słyszy głos " Zjem cię, zjem cię, obedrę ze skóry" - i on też uciekł.
Na koniec idzie Polak. Jak usłyszał " Zjem cię, zjem cię, obedrę ze skóry", to zapalił latarkę. Patrzy - a to pijak stoi z ogórkiem w ręku i mówi " Zjem cię, zjem cię, obedrę ze skóry".


2.
Złapał gość złotą rybkę, a ona rzuciła na niego taki czar, że cały czas mówił "To my to my to my". Potem złapał ją drugi gość i wtedy ona rzuciła na niego taki czar, że cały czas mówił "Starą patelnią starą patelnią starą patelnią". Wtedy złapał ją trzeci gość i ona zaczarowała go tak, że cały czas mówił "Sto lat sto lat".
A akurat właśnie wtedy w pobliżu popełniono morderstwo. Ci goście siedzieli na ławce i przechodził koło nich policjant. Pyta ich: "Czy nie wiecie kto zabił tego faceta?". A pierwszy facet na to: "To my to my". "Czym go zabiliście?" - pyta policjant. A drugi facet na to: "Starą patelnią starą patelnią". "Ile za to posiedzicie?" - pyta policjant. "Sto lat sto lat" - trzeci facet na to. Zobacz jeszcze:
...

Warto zajrzeć
pokaz stronę
- bardzo ciekawy dział serwisu Reporter.pl dla dzieci, ktory powstaje na podstawie materiałów przysłanych przez dzieci! Zawiera stworzone przez młodych ludzi opowiadania, obrazki, wiersze i komiksy. Warto zajrzeć - zapraszamy!
"Cała Polska czyta dzieciom"
- ogólnopolska kampania społeczna nakierowana na ułatwienie dzieciom i młodzieży prawidłowego rozwoju emocjonalnego poprzez codzienne czytanie na głos - "Czytanie na głos niemowlęciu stymuluje rozwój jego mózgu. Czytanie kilkulatkowi rozbudza w nim ciekawość świata i pomaga mu zrozumieć siebie i innych. Wspólne głośne czytanie z nastolatkiem pomoże mu pokonać wiele problemów wieku dorastania".


Bary Mleczne w Polsce


pogoda
wiadomości
prasówka
kalendarz
kontakt:
poczta
sms
czat
dyskusje
forum
blogi
kartki
e-dyski
strony
tematy
szukam:
e-zasoby
tv & radio
odjazdy
rozrywka
podróże
zdrowie
sztuka:
teatr
kino
muzyka
literatura
e-galeria
muzeum
recenzje
inicjatywy
wydarzenia
zakupy
pieniądze
fachowo
patronaty
reklama
taxi
Ostre akcje w obronie zwierząt
O portalu | Kontakt | Komunikaty | Nawigator | Reklama | Strony WWW | Serwer | Współpraca | Regulamin
© Copyright by jaWsieci 2001-2019. Korzystając z portalu zgadzasz się na stosowanie Cookies
[do góry]