rozrywka   podróże   fachowo   kontakt   startuj
jaWsieci
Inicjatywy - jaWsieci

Nawigator:  jaWsieci > inicjatywy > DOBROCZYNNE
Redaguje: zespółSZUKAJ   

Inicjatywy dobroczynne w sieci
Kategoria obejmuje inicjatywy dobroczynne jak akcje wsparcia, kampanie humanitarne, placówki opiekuńcze itp.


pokaż stronę
- "Stowarzyszenie Bank Drugiej Ręki (BDR) jest organizacją pozarządową, której misją jest zbieranie i bezpłatna dystrybucja darów rzeczowych na rzecz organizacji i instytucji niekomercyjnych. Do niedawna Stowarzyszenie ograniczało swoją działalność do pozyskiwania i przekazywania używanego sprzętu komputerowego teraz jednak rozszerzyliśmy swoją działalność o inne dary rzeczowe. Działalność BDR jest skierowana do firm i instytucji oraz organizacji pozarządowych. Chcemy zorganizować system zbierania i dystrybucji darów rzeczowych który pozwoli na odzyskiwanie z rynku przedmiotów zbędnych jednym, a nadających się do wykorzystania przez innych. BDR zbiera zarówno rzeczy nowe jak i używane, w ilościach hurtowych i detalicznych."

pokaż stronę
- Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest charytatywną organizacją pozarządową, znaną z tworzonych corocznie w styczniu wielkich ogólnopolskich zbiórek pieniędzy na szczytne cele oraz letnich festiwalów muzycznych "Przystanek Woodstock". Początki organizacji siegają 1992 roku i festiwalu w Jarocinie.

pokaż stronę
- "Polska Strona Głodu" prowadzona przez Polską Akcję Humanitarną. "Polska Strona Głodu to strona internetowa, dzięki której możesz wspomóc Akcję "Pajacyk", której celem jest finansowanie posiłków dzieciom w szkołach. Polska Strona Głodu jest przedsięwzięciem Polskiej Akcji Humanitarnej w ramach Akcji "Pajacyk". Klikając w pusty brzuszek Pajacyka, codziennie, w ciągu kilku sekund, możesz podarować głodnym dzieciom w Polsce ciepły posiłek i nie wydajesz przy tym pieniędzy. Pieniądze wydają firmy, których loga możesz obejrzeć na następnej stronie".Wybierz bannery dobroczynne!

Jeśli chcesz by na Twojej stronie ukazywały się bannery (zobacz!) reklamujące dobroczynne strony internetowe, wklej w wybranym miejscu źródła swojej strony kod:

<script language=javascript src=http://jawsieci.eu/_skr/j-pomoc.js></script>

Oprócz bannerów dobroczynnych możesz jeszcze wybrać bannery reklamujące strony o tamatach artystycznych, ekologicznych, oświatowych, sportowych, wolnościowych, praw człowieka, zdrowotnych, bannery inicjatyw o różnych tematach, a tekże bannery jaWsieci - przeczytaj więcej o bannerowym systemie jaWsieci!


rys. Jacek Zygmunt

Rys. Jacek Zygmunt


Miejski Autostopowy Przewodnik Autostopu


pogoda
wiadomości
prasówka
kalendarz
kontakt:
poczta
sms
czat
dyskusje
forum
blogi
kartki
e-dyski
strony
tematy
szukam:
e-zasoby
tv & radio
odjazdy
rozrywka
podróże
zdrowie
sztuka:
teatr
kino
muzyka
literatura
e-galeria
muzeum
recenzje
inicjatywy
wydarzenia
zakupy
pieniądze
fachowo
patronaty
reklama
taxi
Nietestowane na zwierzętach
O portalu | Kontakt | Komunikaty | Nawigator | Reklama | Strony WWW | Serwer | Współpraca | Regulamin
© Copyright by jaWsieci 2001-2021. Korzystając z portalu zgadzasz się na stosowanie Cookies
[do góry]