rozrywka   podróże   fachowo   kontakt   startuj

jaWsieci
 jaWsieci PORTAL
 Redaguje: zespół
Informacje
autorzy
pełny nawigator
regulamin portalu
komunikaty
kontakt
patronaty

Usługi
reklama
strony WWW
tani serwer
załóż domenę

Propozycje
współpraca
wymiana bannerów
startuj
tapety

Portal jaWsieci
PRZYSTĘPNIE
Naszym celem jest tworzenie sprawnego i prostego w użytkowaniu portalu internetowego. Staramy się, by móc zapewnić wszystkich uzytkowników jaWsieci, że wchodząc na nasz portal, znajdą szybko najlepsze i najpełniejsze informacje czy rozwiązania z dziedziny, która ich interesuje (więcej o tym). Staramy się też nie używać w naszym portalu zbytecznie skomplikowanego słownictwa i rozwiązań funkcjonalnych oraz zwrotów idendyfikujących Użytkownika wyłącznie z jedną płcią.

PO POLSKU
Internet w Polsce jest coraz powszechniej używany, a usługi za jego pomocą są coraz sprawniejsze i ciekawsze. Uważamy, że polskie strony, serwisy informacyjne, sklepy internetowe, organizacje społeczne mają wiele do zaoferowania i dlatego skupiając się na polskim odbiorcy i doceniając polskie dokonania w świecie wirtualnym, układamy zawartość naszego portalu, zwracając szczególną uwagę na wartościowe opracowania polskie.

BEZ PRZEMOCY
Nie chcemy rozpowszechniać częstej i nadużywanej w mediach przemocy. Staramy się nie umieszczać na naszym portalu stron o zawartości epatującej czy nakłaniającej do przemocy. Chcemy, by nasz portal, był środkiem dla naszych Użytkowników sprawnym i przyjaznym, by zachęcał ich raczej do przemyśleń i działania, niż do strachu i nienawiści. Staramy się również nie zamieszczać na naszym portalu reklam firm, działających w sposób nieetyczny czy wpływających na niszczenie środowiska naturalnego.

DLA CIEBIE
Uwaga! Robimy ten portal naprawdę dla Twojego użytku! Jako pierwsi pracujemy nad "oblogowaniem" swojego portalu, czyli wprowadzeniem takich rozwiązań, aby każdy z Użytkowników mógł samodzielnie (!) redagować dla pozostałych zawartość wybranego przez siebie i nie zajętego przez kogoś innego działu lub też redagować stworzony przez siebie zupełnie nowy dział jaWsieci (więcej o tym)! Jesteśmy też otwarci na sugestie Użytkowników i ich pomoc.

SZYBKO ALE WOLNO
Portal jaWsieci tworzy dla Ciebie Polska Grupa Webmasterska Wsieci, będąca ogólnopolskim operatorem usług internetowych (zobacz ofertę). Wsieci funkcjonuje na zasadach bardzo partnerskich i przyjacielskich - pracownicy, a w tym i autorzy portalu, są pasjonatami wielu spraw i realizują się w wielu dziedzinach. Prosimy o wyrozumiałość odnośnie funkcjonowania portalu, terminów zmian jego zawartości i jeśli odpowiedź na Twoje listy odnośnie portalu nie byłyby natychmiastowe. Działamy szybko, ale w sposób wolny :-)!

Życzymy miłego dnia!
Do zobaczenia w sieci :-)!
OUI Wsieci


Esencja najlepszego!
Portal jaWsieci nie jest po prostu katalogiem zawierającym wszystkie dostępne w Internecie zasoby, ale ofertą przedstawiającą wnikliwie wyszukane, szczególnie godne polecenia treści. Dzięki takiemu rozwiązaniu twórcy jaWsieci, chcą zapewnić jego Użytkownikom wysoką jakość redagowanych przez siebie działów. Zebrane na jaWsieci materiały na skutek pracy redaktorów i uwag Użytkowników ulegają w czasie zmianom - dodawane są nowe wiadomości, jedne zastępowane są innymi. Zawartość poszczególnych działów i katalogów jest płynna, a wszystkie zmiany mają na celu wyselekcjonowane najciekawszych, najsprawniejszych i najobszerniejszych treści z danego tematu. Staramy się nie zarzucać jaWsieci nadmierną liczbą materiałów - utrzymywać umiarkowaną ich ilość, by nie tworzyć na portalu niepotrzebnego wirtualnego zgiełku. W związku z tym niektóre promowane przez nas materiały zostają też w swoim czasie usuwane nie dlatego, że przestały być wartościwe, ale by dla odmiany zaoferować Użytkownikom inne materiały, w ten sposób je promując. Dzięki jaWsieci można też oczywiście łatwo dotrzeć do wszystkich zasobów Internetu. W tym celu ułatwiamy korzystanie ze specjalnie przedstawionych najlepszych wyszukiwarek i katalogów stron WWW.

Jak powstał jaWsieci
Prace nad portalem rozpoczęły się na początku czerwca 2001 roku. Trwały wtedy prace nad ideą przedsięwzięcia, planowaną zawartością i układem graficznym. We wrześniu jaWsieci zawitał do internetu pod adresem testowym na serwerze Jedwab, gdzie pracowano nad jego stroną techniczną. Od listopada 2001 roku portal jaWsieci jest dostępny w obecnym miejscu pod adresem jawsieci.eu i od tamtej pory trwają też (miejmy nadzieję nieustanne) prace nad jego ulepszaniem.

Informacje firmowe
Właścicielem portalu jaWsieci jest OUI Wsieci. Wsieci posiada wyłączność na użytkowanie zarówno nazw jak i znaków graficznych Wsieci, jaWsieci. Rozwiązania funkcjonalne i graficzne "... w sieci" (jaWsieci, informacjeWsieci, pracaWsieci, gryWsieci itd.) są chronione prawem autorskim. Nieautoryzowane wykorzystywanie w każdej formie wyżej wymienionych nazw, znaków i rozwiązań funkcjonalnych grozi odpowiedzialnością karną i przypadki takie będą ścigane sądownie z całą surowością prawa. Strategicznym serwerem portalu jest serwer Most. Z jaWsieci współpracuje również serwer Jedwab.

MOST/ECO
Jedwab

Wsieci (c) Copyright by Wsieci
Portal jaWsieci (c) Copyright by Wsieci


Partnerzy portalu
Współpracę z jaWsieci można podjąć na bardzo wielu polach. Jeśli Twój serwis jest interesujący może on zostać naszym partnerem już na zasadzie wzajemnej wymiany linków graficznych!

MOST/ECO

OUI Wsieci
Zielone Brygady

Jedwab

Zapraszamy do współpracy - skontaktuj się!


Ostre akcje w obronie zwierząt


pogoda
wiadomości
prasówka
kalendarz
kontakt:
poczta
sms
czat
dyskusje
forum
blogi
kartki
e-dyski
strony
tematy
szukam:
e-zasoby
tv & radio
odjazdy
rozrywka
podróże
zdrowie
sztuka:
teatr
kino
muzyka
literatura
e-galeria
muzeum
recenzje
inicjatywy
wydarzenia
zakupy
pieniądze
fachowo
patronaty
reklama
taxi
Autostop
O portalu | Kontakt | Komunikaty | Nawigator | Reklama | Strony WWW | Serwer | Współpraca | Regulamin
© Copyright by jaWsieci 2001-2021. Korzystając z portalu zgadzasz się na stosowanie Cookies
[do góry]