rozrywka   podróże   fachowo   kontakt   startuj
jaWsieci
 jaWsieci kontakt SMS
 Redaguje: zespół
Bramki SMS operatorów sieci
Era GSM
- bramka do wysyłania SMS-ów na telefony komórkowe w sieci Era GSM dostępna po otrzymaniu drogą SMS-ową hasła dostępu. Można ustalić czas dostarczenia wiadomości do odbiorcy. Na końcu wysyłanych z tej bramki SMS-ów doklejane są reklamy. Można wysyłąć standardową - niewielką ilość znaków. Bramka posiada ulatwiajacą wysylanie książkę telefoniczną z do osobistego zapełniania.
Idea GSM
- bramka do wysyłania SMS-ów na telefony w sieci Idea GSM. Można wysłać wiadomość złożoną z aż 640 znaków (wiadomość automatycznie dzieli się na wymaganą ilość krótszych SMS-ów)! Bramka posiada licznik pokazujący ilość znaków pozostałych do wpisania. Aby wysłać SMS, należy wpisać tekst podany na obrazku.
Plus GSM
- bramka do wysyłania SMS-ów na telefony komórkowe w sieci Plus GSM, również z możliwością przesyłania SMS-ów na konto e-mail i odwrotnie. Wiadomość może być złożona z 617 znaków (automatycznie dzieli się na kilka SMS-ów). Liczba wiadomości wysyłanych z bramki podlega limitom. Można ustalić czas dostarczenia wiadomości do odbiorcy na przestrzeni aż 31 dni! Dostępna jest również nowa oferta.
Inne oferty dla telefonów GSM

- setki różnych dzwonków dla telefonów Ericsson, Nokia 3310 i 3210 oraz Siemens C25, C35, S25 i S35. "Ustaw sobie jeden z dzwonków, a dzięki temu Twój telefon stanie się bardziej osobisty. W ten sposób nie będziesz sięgać po swój telefon, podczas gdy w pobliżu zadzwoni czyjś inny".


rys. Jacek Zygmunt
Rys. Jacek Zygmunt


Ostre akcje w obronie zwierząt


pogoda
wiadomości
prasówka
kalendarz
kontakt:
poczta
sms
czat
dyskusje
forum
blogi
kartki
e-dyski
strony
tematy
szukam:
e-zasoby
tv & radio
odjazdy
rozrywka
podróże
zdrowie
sztuka:
teatr
kino
muzyka
literatura
e-galeria
muzeum
recenzje
inicjatywy
wydarzenia
zakupy
pieniądze
fachowo
patronaty
reklama
taxi
Nietestowane na zwierzętach
O portalu | Kontakt | Komunikaty | Nawigator | Reklama | Strony WWW | Serwer | Współpraca | Regulamin
© Copyright by jaWsieci 2001-2021. Korzystając z portalu zgadzasz się na stosowanie Cookies
[do góry]