rozrywka   podróże   fachowo   kontakt   startuj
jaWsieci
 jaWsieci podróże URBOTURYSTYKA
 Redaguje: zespół
Urboturystyka?!!!
Hmm... Co to jest agroturystyka, chyba wszyscy wiedzą... ale urboturystyka??? Co by to miało być - turystyka miejska? Ale czemu nie? Jeśli są osoby chętnie korzystające z wypoczynku u gospodarzy na wsi, to czy nie znalazłyby się też chcące skorzystać z podobnej, domowej bazy noclegowej w mieście??? Czy miasta same w sobie nie mają nic do zaoferowania? Oczywiście, ze mają! I to zarówno dla osób spoza miast, jak też z miast innych - kultura, rozrywka, zabytki... Dlaczego by nie korzystać z ofert miast przy pomocy domowo-turystycznej bazy noclegowej???

Obecnie w Polsce podróżuje się do obcych miast w interesach, w nagłej potrzebie, na uroczystości rodzinne itp. Dla zwiedzania czy rozrywki dużo rzadziej i jeśli już zdarzą się tacy zapaleńcy, to jeśli nie mają rodziny czy znajomych mogących ich ugościć, muszą oni korzystać z często drogich noclegów w hotelu, co może stanowić problem. Idea urboturystyki go rozwiązuje!

Promuje się agroturystykę jako sposób na pomoc dla gospodarstw wiejskich, których właściciele na skutek zmian w rolnictwie muszą zmienić profil swojej pracy i źródło zarobku. A cóż począć z problemem upadających przedsiębiorstw w miastach i bezrobociem wśród mieszkańców miast?! Działalność urboturystyczna jest jednym z rozwiązań mających szansę coś w tym względzie wskurać. jawsieci.eu chętnie pomoże w promocji szerszej organizacji uroboturystyki - czekamy na oferty.


rys. Jacek Zygmunt
Rys. Jacek Zygmunt


OUI Wsieci


pogoda
wiadomości
prasówka
kalendarz
kontakt:
poczta
sms
czat
dyskusje
forum
blogi
kartki
e-dyski
strony
tematy
szukam:
e-zasoby
tv & radio
odjazdy
rozrywka
podróże
zdrowie
sztuka:
teatr
kino
muzyka
literatura
e-galeria
muzeum
recenzje
inicjatywy
wydarzenia
zakupy
pieniądze
fachowo
patronaty
reklama
taxi
Karton w E-galerii
O portalu | Kontakt | Komunikaty | Nawigator | Reklama | Strony WWW | Serwer | Współpraca | Regulamin
© Copyright by jaWsieci 2001-2021. Korzystając z portalu zgadzasz się na stosowanie Cookies
[do góry]